Projekt Cheopsa

Projekt Cheopsa

Projekt Cheopsa

Postby Nibiru » 06 Jul 2009, 16:04


"Projekt Cheopsa" powstał w celu odkopania dwóch niezwykle ważnych obiektów znajdujących się na terenie Egiptu:

Wielkiego Labiryntu opisanego przez Herodota, oraz grobowca faraona Cheopsa.

Informacje na temat lokalizacji obu obiektów są przekazywane przez panią Lucynę Łobos, która mieszka we Wrocławiu. Głównym sposobem przekazu jest hipnotyczna regresja wieku. Zdolności pani Lucyny dotyczą przede wszystkim oceny obecnej sytuacji na świecie i wskazują na niezwykły sposób rozwiązywania istniejących problemów. Pomimo że sposób jest prosty i logiczny, upłynęło kilka lat, zanim grupa, która współpracuje z panią Lucyną zorientowała się, że tak naprawdę chodzi tu o ratunek dla ludzi i Ziemi.

PROJEKT CHEOPSA jest więc to Projekt Ratowania Ziemi. Opiera się na założeniu, że cywilizacje istniejące na Ziemi w czasach kiedy budowano Wielką Piramidę, przewidziały niebezpieczeństwa zagrażające naszej planecie w czasach obecnych. Dodatkowo stworzyły system zabezpieczenia, który należy uaktywnić w odpowiednim czasie. Według przekazów pani Lucyny kluczem do tego systemu jest mumia Cheopsa oraz Wielka Piramida.

Niestety nie można rozpocząć prac wykopaliskowych, gdyż sama wiedza o położeniu grobowca nie jest wystarczającym argumentem dla autorytetów odpowiedzialnych za decyzje dotyczące wykopalisk.
Przekazy pani Lucyny Łobos należało uwiarygodnić, aby przekonać wszystkich, że to nie jest fantazja czy próba zwrócenia na siebie uwagi.

Dlatego, w trakcie rozwoju, projekt został podzielony na trzy etpapy:

1. Pierwszy etap: wykopaliska w Polsce na górze Ślęża koło Sobótki w pobliżu Wrocławia.
Najprostszy ze wszystkich etapów i względnie niedrogi. W czasie kilku sesji pani Lucyna Łobos przekazała informacje na temat tego co kryje góra Ślęża i jak dotrzeć do historycznych skarbów, które są tam ukryte od czasów Bolesława Chrobrego. Po wielu trudnościach i przeszkodach natury formalnej etap ten zaczął być realizowany 17 sierpnia 2004 r. przez ekipę archeologów z Uniwersytetu Wrocławskiego, pod kierownictwem dr Aleksandra Limisiewicza.

2. Drugi etap to wykorzystanie uzyskanych wyników do uwiarygodnienia informacji przekazywanych przez panią Lucynę a także uzyskanie pozwolenia na badania w Egipcie w celu odkopania komnat tzw. Wielkiego Labiryntu w Gizie. Labirynt ten posiada około 3000 pomieszczeń, a mimo to do tej pory nie został odnaleziony. Pani Lucyna przekazała informacje o lokalizacji wejść do Labiryntu i do tzw. "Złotych Komnat". Ten etap rozpoczął się w pierwszym kwartale 2005 roku, przy współudziale egipskich archeologów.

3. Trzeci etap: wykorzystanie obu odkryć do otrzymania od władz egipskich pozwolenia na przeprowadzenie prac wykopaliskowych w miejscu, gdzie wskazano położenie grobowca, czyli w pobliżu Wielkiej Piramidy.

Если мной вы не довольны, то тогда вам сюда
If you are not content with me, then look here ; Pokud nejste spokojeni se mnou, pak se podívejte zde ; Якщо мною ви не задоволені, то тоді вам сюди ; если вы вообще не умеете читать сюда
User avatar
Nibiru
FOREFATHER
FOREFATHER
 
Знаки зодиака:
Европа: Овен Китай: Кролик Индейский: Сокол
Posts: 1405
Referrals: 42
Mood: Confident · Уверенный
Joined: 25 Jun 2008, 12:43
Cash on hand: 1.53
Bank: 2,369.49
Location: Russia - Slovensko
Gender: Male
Has thanked: 80 times
Been thanked: 77 times
Country: Slovakia (sk)
Medals: 9
Орден Правосудия (1) Медаль художника (1) Поздравительная грамота (1) Патриоту России (1) Medal Hacker · Медаль Хакера (1)
Master Su-Doku · Мастер Судоку (1) Gratefulness 4 Благодарность (1) Recruiter (1) Знак почёта I (1)
Reputation point: 5
Tagsapocalypse labirynt wielka piramida planetX enki enLi asteroids układ słoneczny orbita neptun orbita nibiru planeta przejścia grudzień sumerów x planeta x nibiru planeta nibiru sedna saturn planeta katastrofa apokalipsa 2012 fakty kroniki aktualności pani

google adsense
Google
 

Return to Fakty, Wiadomości i Kronik

Who is online

Users browsing this forum: Common [Bot]* and 0 guests

Who Visited this Topic?

1 user has visited this topic: Nibiru (3)

Рейтинг Сайтов YandeG