Nibiru kolejne informacje

Nibiru kolejne informacje

Nibiru kolejne informacje

Postby Nibiru » 06 Jul 2009, 19:24


Już w roku 1982 Amerykańska instytucja NASA wysunęła hipotezę możliwości istnienia dodatkowej planety w układzie słonecznym, o której jeszcze nic nie było wiadomo. Szef zespołu badawczego IRAS mógł jedynie powiedzieć, że jest to ciało niebieskie wielkości Jowisza, nadchodzące z kierunku konstelacji Oriona, ale co to jest dokładnie nie są w stanie określić.

Nibiru posiada kilka księżyców, jej proces przelotu poprzez nasz układ słoneczny może trwać od kilku tygodni az po kilka miesięcy, potem natychmiast zanika, ale ślady jakie zostawia po sobie sa nieodwracalne.

Streszczając pokrótce dalsza cześć, już 15 maja 2009 roku Nibiru był widoczna na południowych częściach Ziemi. Już dwa lata później będzie widoczna gołym okiem przez każdego człowieka. 21 grudnia 2012 roku ma przeciąć ekliptykę. Największe spustoszenie ma przynieśćw lutym 2013 roku, kiedy to Ziemia znajdzie się pomiędzy Nibiru a Słońcem.

Wszystkie główne instytucje obronne USA znają prawdę i czynią w kierunku opracowania ochrony odpowiednie kroki. Watykan też o wszystkim wie, a po mimo wszystko nie informują ludzi o prawdzie.

60% ludności zginie. Kolejne 60% ludności która przeżyje, zginie z głodu lub innych kataklizmów spowodowanych typową reakcją łańcuchową. Czy jesteście gotowi na to co ma nadjeść? Nie czas i pora zawracać sobie głowę takimi myślami, wszystko przyjdzie w swoim czasie.

Tak więc przesłanie filmu jest jednoznaczne, Ziemie i ludzkość czeka zagłada czy należy ufać tym przesłaniom i zawracać sobie tym głowę, odpowiedź na to pytanie powinniśmy postawić sobie sami.
Если мной вы не довольны, то тогда вам сюда
If you are not content with me, then look here ; Pokud nejste spokojeni se mnou, pak se podívejte zde ; Якщо мною ви не задоволені, то тоді вам сюди ; если вы вообще не умеете читать сюда
User avatar
Nibiru
FOREFATHER
FOREFATHER
 
Знаки зодиака:
Европа: Овен Китай: Кролик Индейский: Сокол
Posts: 1405
Referrals: 42
Mood: Confident · Уверенный
Joined: 25 Jun 2008, 12:43
Cash on hand: 1.53
Bank: 2,369.49
Location: Russia - Slovensko
Gender: Male
Has thanked: 80 times
Been thanked: 77 times
Country: Slovakia (sk)
Medals: 9
Орден Правосудия (1) Медаль художника (1) Поздравительная грамота (1) Патриоту России (1) Medal Hacker · Медаль Хакера (1)
Master Su-Doku · Мастер Судоку (1) Gratefulness 4 Благодарность (1) Recruiter (1) Знак почёта I (1)
Reputation point: 5
Tagsnibiru, planet, fakty, wiadomości, kronik, fakta, kronika, zprávy, facts, chronicles, news, Sedna, planety, katastrofa, apokalypsa, 2012, Sumerové, x, Planet X, Nibiru, Nibiru planetou, Sedna,?, Saturn, sluneční soustavě, oběžná dráha, Neptun, oběžné dráh

google adsense
Google
 

Return to Fakty, Wiadomości i Kronik

Who is online

Users browsing this forum: Common [Bot]* and 0 guests

Who Visited this Topic?

1 user has visited this topic: Nibiru (1)

Рейтинг Сайтов YandeG